Satış Ortaklık Sistemi
 

İnternette Ticaret Yapmak İsteyip Fakat Ne satacağına Karar Verememiş Kişiler İçin Fırsat Sunuyoruz.

İnternet Piyasasının En Cazip Kategorisi Olan Bebek Kategorisinde, Sizlere Kar Edebileceğiniz Ürünler Veriyoruz. Tamamı Patentli Markamıza Ait Olan Özenle Tasarlanmış Bebek Ürünlerinde Satış Ortaklığı Teklifi Yapıyoruz. Sınırlı Sayıda Tutulacak Bayilik Ağımıza Katılmak İstermisin?

Tüm Platformlarda ve Sosyal Medyada Satma ve Pazarlama Yetkisi Sizlerin Olacak.

Trendyol, Hepsiburada, Çiçeksepeti, N11, Gittigidiyor.... Çalıştığınız veya Çalışmayı Düşündüğünüz Tüm Platformlara Ürün Akışı Sağlıyoruz. Sosyal Medya Alanında Aktif, Sayfa Büyüklüğüne Sahip İş Akışını Yönetebilecek Kişiler Arıyoruz.

Bir Çok Platforma Anı nda Otomatik Yükleme...

Kullanmış Olduğumuz Yazılım Sayesinde Alt Yapısı Müsait Tüm Platformlara XML Dışında Tüm Ürün Bilgileri Otomatik Olarak Gönderilmektedir. İlan Açma, Kategori Eşleştirme, Varyant Eşleştirme Derdi Ortadan Kalkmaktadır. Bu Teknoloji Sayesinde Barcode Değişimi İle ilanlar Farklı Ürün Mantığı İle Listelenmekedir. Trendyol Gibi Platformlarda Ürünler Buyboxla Değil Tamamı Ayrı Barcode ve Model Kodu İle Yeni İlan Olarak Açılmaktadır. Bu Sayede Sistem Birbirimiz Rakip Olmaktak Kurtarmaktadır.

Cari Hesap Hareketi ile işlem.

Kullanmış Olduğumuz Yazılım Alt Yapısı, Bizimle Çalışma Özelliğini Üzerinde Barındıran Tüm Kişilere Bayi Statüsü Kazandırarak Sisteme Giriş Yapmalarını Sağlamaktadır.Sistemde Siparişler, Hesap Hareketleri, Cari Bilgiler Gibi Bir Çok Ayrıntı Yer Almaktadır. Satışı Yapılan veya Depodan Çıkışı Yapılan Tüm Ürünler Ayrıca Muhasebe Entegrasyonu Sayesinde Muhasebeleştirilmektedir. Alacak Carisi Bulunan Kişilerin Üürünlerinin Sevki Hemen Yapılmaktadır. Bakiyesi Bulunmayan Bayilerimiz Sistemden Bakiye Yükleyerek İşlemlerine Devam Edebilmektedir. Size Kalan Sistemin Tadını Çıkarıp, Para Kazanmaktır.

XML, PAZARYER,SOSYAL MEDYA BAYİLİĞİ…
XML BAYİLİK / XML ENTEGRASYON

Babydonat.com sitesinde yer alan tüm ürünler, bayinin e-ticaret sitesine; ürün fotoğrafları, ürün açıklamaları, ürün özellikleri ve fiyatları XML entegrasyon ile aktarılır. Tüm bilgiler günlük olarak güncellenir. Stok bilgileri anlık olarak değişiklik gösterebildiği için XML alan tarafından, gün içinde güncellemelerin yapılması gerekmektedir.
İyi Fiyat

Üretici kimliğimiz nedeni ile, satışa sunduğumuz tüm ürünlerde uygun fiyat politikası yürütüyoruz. Bu sayede aldığınız iskontoya ek olarak, satış fiyatları üzerine ekleme yaparak kar marjınızı artırabilirsiniz. Bayilerimizin karlılığının ve satış adetlerinin yükselmesini önemsiyoruz. Önceliğimiz sürdürülebilir bir ortaklık yapısı sağlamak.
Koşulsuz İade ve Değişim

14 gün koşulsuz şartsız, iade ve değişim hakkı veriyoruz. Profesyonel kalite kontrol ekibimiz tarafından tespit edilen ayıplı mallarda iade kargo bedeli firmamıza aittir.
 
Süreç
Babydonat.com adresinden sitemize üye olmanız gerekmektedir. Üyeliğinize istinaden üyelik hesabınıza özel XML linki oluşturulacak, Bayi Hesabınız Aktif edilecek ve komisyonlu fiyatlar tanımlanacaktır.
XML, Pazaryerlerinde ve Sosyal Medya Hesaplarınız içinde site genel satış fiyatlarımız gelmektedir, dilerseniz XML panelinizden satış fiyatını yükselterek kar marjını arttırabilirsiniz.
Babydonat.com üzerinden 16:00 ya kadar oluşturulan siparişler aynı gün kargoya teslim edilmektedir.
Başvuru yapmak için pinar.babydonat@gmail.com  adresine, ad soyad, web sitenizin adresi ve iletişim bilgilerinizi içeren veya Hangi platformlarda Satış Yapmak İstediğinizi içere bir mail atmanız  yeterlidir.
Operasyon ekibimiz, gerekli incelemeyi yapıp sizinle iletişime geçecektir.

Babydonat bayiliği için merak ettiğiniz soruların yanıtları

Babydonat Bayilik Hakkında Tüm Merak Edilenler

Babydonat.com, bebek ve Çocuklar için kıyafet, malzeme ve ürün konusunda uzmanlaşmış bir markadır. Amacı Bebeklerin ve çocukların hayatına renk katacak canlı, Renkli, keyifli ve gülümseten ürünler imal etmektir.. Bu misyon ile faaliyetlerine devam eden Babydonat.com, Bebek ve çocukların için mümkün olan en iyi kaliteyi ve en iyi malzemeleri sunmaktadır.
Ürün yelpazeleri arasında farklı bebek ve çocuklar için geliştirilen birbirinden farklı materyal ve seçenekler bulunmaktadır. Bebek bazi ve zıbınlardan, Mama Önlüklerine kadar bir çok ürün grubunda hizmet vermektedir.Bu ve buna benzer bir çok ürün grubunu Babydonat.com adresinde görmek mümkündür. Babydonat.com sitesi içinde aşağıdaki ürün grupları ver almakta ve sürekli güncellenmektedir.
  • Bebek Body Zıbın Gruplar
  • Bebek Tulum Grupları
  • Çocuk Tişört Grupları
  • Bebek Çocuk Aksesuarları
  • Özel Tasarım Hizmetleri
  • Özel Gün Toplu Satış Fırsatları
  • Ve Üretilmesi Tarafımızca Mümkün olan Her şey
  •  
Babydonat.com bayilik uygulaması ile söz konusu Tekstil ürünlerini kendi bayinizde satışa çıkarabilir ve Babydonat.com markası ile uzun soluklu ve kazançlı bir iş birliği kurabilirsiniz.
XML Bayilik

Babydonat.com adresi, XML entegrasyonu ile çalışır. Site içinde görülen ürünlerin fotoğrafları, açıklamaları ve ürünle ilgili diğer özellikler bu entegrasyon süreci ile aktarılır. Ürün ve detayları ile ilgili tüm bilgiler günceldir. Yapılan herhangi bir değişiklikte ürün bilgileri yenilenir. Yenilik ve güncellemeler, günlük olarak yapılır. Bir bayi olarak Babydonat.com adresi ile iletişime geçebilir ve ürünleri XML entegrasyonu ile kendi bayinizin e-ticaret sitesinde satışa sunabilirsiniz.
Fiyat Politikası

Babydonat.com ürün fiyatları, piyasa şartları göz önüne alınarak belirlenmiştir. Evcil hayvan besleyen herkesin ürünlere sahip olmasını kolaylaştırmak için uygun bir fiyat politikası benimsenmiştir. Kalitesinden ödün vermeyen Babydonat.com ürünleri, herkesin rahatlıkla sahip olacağı bütçe dostu olma özelliğine sahiptir.
Babydonat.com, bayilik için başvuruda bulunan işletmelerin de gelir elde etmelerini önemseyen bir anlayış ile hareket eder. Bu nedenle ürün fiyatlarını asgari seviyede belirleyerek bayilerinin ürün fiyatları üzerine ekleme yapıp kar marjlarını artırmalarını sağlar. Çünkü Babydonat.com adresi, uzun ve sürdürülebilir iş birliklerinin kurulması hedefindedir. Bu açıdan ortaklık neticesinde bayilerinin de kazanması, Babydonat.com’un birincil amaçları arasındadır.

İade ve Değişim

Babydonat.com bayileri, satın aldıkları ürünleri 14 gün içinde değiştirebilir. Bu süre içinde herhangi bir koşul aranmaz ve satın aldığınız ürünleri geri iade edebilir veya yenisiyle değişim yapabilirsiniz. Eğer söz konusu ayıplı mallar ise bu ürünler Babydonat.com tarafından geri alınır ve kargo masraflarını Babydonat.com üstlenir. Ayıplı malların kontrolü Babydonat.com bünyesinde görev yapan profesyonel kalite kontrol ekibi tarafından yapılır.
Süreç Nasıl İşler?

Bayilik oluşturup ürünlerimizi satmak için öncelikle Babydonat.com adresi üzerinden üyelik hesabı oluşturmanız gerekir. Üye olduktan sonra size özel bir XML linki oluşur. Bunun üzerine de komisyonlu ürün fiyatları da tarafınıza bildirilir. Bu noktada ürün fiyatlarını kendiniz yeniden belirleyebilir ve elde edeceğiniz geliri daha da artırabilirsiniz.
Başvuru, bayilik ve diğer konular hakkında bilgi almak için pinar.babydonat@gmail.com adresinden ya da 0 551 947 52 16 numaralı Whatsapp telefondan destek ekibimize ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla Ayrıntı İçin;
Whatsapp Üzerinden İletişime Geçebilirsiniz.

+90 551 947 52 16
 
Yükleniyor...
baskılı bebek body, dijital baskılı bebek ürünleri, baskılı bebek kıyafetleri, kendindin tasarla bebek ürünleri, bebek body tasarla, özel baskılı bebek kıyafetleri, isim baskılı bebek tulumu, isim baskılı bebek body, bebek tulum baskı, bebek body baskı, tasarım bebek tulumları, isimli bebek kıyafetleri, çiçek sepeti bebek kıyafetleri, komik yazılı bebek kıyafetleri, isimli bebek hediyeleri, babydonat.com, dayı yazılı bebek body, teyze yazılı bebek body, baskılı zıbın, baskılı tulum, komik yazılı zıbınlar, bebek ürünleri, bebek zıbınları, doğum günü bebek body